Zalany iPhone 14

Jeśli zalejesz telefon iPhone 14, powinieneś jak najszybciej oddać go do dobrego serwisu. Gdy spotka Cię taka nieprzyjemna sytuacja, najlepiej od razu wyłącz smartfon, a następnie zgłoś się do nas. Dzięki temu ograniczysz ryzyko jego poważnej awarii, która narazi Cię na wysokie koszty. Profesjonalnie zdiagnozujemy smartfona i w razie stwierdzenia usterek zaproponujemy naprawę, gwarantując konkurencyjną cenę usługi – skorzystaj z oferty firmy z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu sprzętu marki Apple!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Wymiana szybki iPhone 14

Wymiana tylnego szkła iPhone 14

Wymiana baterii iPhone 14

Zalany iPhone 14

Wymiana szkła aparatu iPhone 14

Wymiana aparatu iPhone 14

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

Wymiana mikrofonu iPhone 14

Face ID nie działa iPhone 14

Nie włącza się iPhone 14

Na czym polega usługa serwisowa po zalaniu iPhone’a 14?

Z doświadczenia wiemy, że telefony po zalaniu często działają w pełni poprawnie. Niestety w wielu
przypadkach problemy uwidaczniają się dopiero po pewnym czasie.Jeśli płyn dostał się do obudowy iPhone’a14 i osiadł na elektronice, w miejscach takich może pojawić się korozja, która będzie szybko postępować. Gdy da o sobie znać w postaci różnych usterek smartfona, często jest już za późno na naprawę – okazuje się nieopłacalna z racji dużej skali uszkodzeń.

Z powyższego powodu powinieneś jak najszybciej po zalaniu telefonu oddać go do serwisu. Po jego otrzymaniu specjaliści z naszej firmy rozbiorą sprzęt i przejrzą go pod kątem śladów cieczy. Ocenią stan elektroniki pod mikroskopem, a do tego kompleksowo przetestują wszystkie komponenty iPhone’a 14. Jeśli okaże się sprawny, zostanie dokładnie wyczyszczony i złożony. W przeciwnym wypadku zaproponujemy usługę naprawy, której wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 » Zalany iPhone 14