Face ID nie działa iPhone 15

Choć w przypadku usterki tego modułu z telefonu nadal można korzystać, tak jego funkcjonalność jest wtedy znacząco ograniczona. Face ID w iPhone 15 odpowiada za rozpoznawanie twarzy, co umożliwia m.in. odblokowywanie urządzenia czy autoryzowanie płatności bez konieczności wpisywania haseł.

Naprawa tego elementu w wielu przypadkach jest możliwa, jednak do jej poprawnego wykonania potrzeba ogromnej wiedzy oraz dostępu do specjalistycznych narzędzi. Wszystkim tym dysponuje nasz serwis sprzętu marki Apple, dlatego zapraszamy do kontaktu, jeśli zmagasz się z taką usterką – zgłoś naprawę na stronie i zleć bezpłatną diagnozę!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Wymiana szybki iPhone 15

Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Wymiana baterii iPhone 15

Zalany iPhone 15

Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Wymiana mikrofonu iPhone 15

Face ID nie działa iPhone 15

Nie włącza się iPhone 15

Gwarantujemy pełną skuteczność naprawy Face ID w iPhone 15

Z racji niezwykle skomplikowanej budowy tego elementu, w przypadku niektórych usterek przywrócenie go do pełnej sprawności niestety jest niemożliwe. Z tego powodu w naszym serwisie wnikliwie analizujemy każdy przypadek uszkodzonego modułu Face ID w iPhone 15. Naprawy podejmujemy się wyłącznie wtedy, gdy
mamy absolutną pewność, że będzie ona skuteczna – dzięki temu unikasz ryzyka ponoszenia niepotrzebnych kosztów! Do tego zarówno diagnoza, jak i wycena usunięcia usterki jest u nas bezpłatna, a każdą wykonaną usługę obejmujemy aż roczną gwarancją.

Zleć naprawę Face ID w iPhone 15 specjalistom z wieloletnim doświadczeniem!

Zatrudniamy najlepszych specjalistów z certyfikacją Apple, którzy mają dostęp do profesjonalnego zaplecza serwisowego. Dzięki temu możemy pochwalić się wysoką skutecznością w naprawie modułów Face ID telefonów iPhone 15. Jeśli więc w Twoim smartfonie doszło do takiej usterki, już dziś wyślij zgłoszenie serwisowe na stronie, a następnie dostarcz nam urządzenie – osobiście lub wysyłkowo. Jesteśmy terminowi, oferujemy konkurencyjne ceny i zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 » Face ID nie działa iPhone 15