iPhone 11 nie włącza się

Jedną z najgorszych usterek, jaka może spotkać użytkownika telefonu, jest brak możliwości włączenia urządzenia. Takie awarie dotykają także sprzętu marki Apple, w tym modeli iPhone 11, a nasz serwis specjalizuje się w ich diagnozowaniu oraz naprawie. Jeśli masz trudności z uruchomieniem tego smartfonu, wyślij go do nas – złóż zlecenie serwisowe za pośrednictwem strony internetowej!
Bezpłatna diagnoza i terminowa naprawa telefonu iPhone 11!

Nasza firma inwestuje w profesjonalne narzędzia serwisowe oraz zatrudnia najlepszych techników – osoby certyfikowane przez Apple. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie ustalić przyczynę braku możliwo ści włączenia iPhone’a 11. Taka diagnoza jest u nas bezpłatna, a po jej wykonaniu przygotowujemy wycenę naprawy. Jeśli zaakceptujesz przedstawioną propozycję, usuniemy awarię, przywracając smartfon do pełnej sprawności. Stosujemy wyłącznie oryginalne, fabrycznie nowe części Apple, a na usługi wystawiamy 12- miesięczną gwarancję.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Jeśli więc masz niewłączający się iPhone 11, wyślij go do nas lub dostarcz osobiście do siedziby serwisu w Kielcach. Dysponujemy nowoczesnym systemem online, w którym przez całą dobę możesz śledzić postępy naprawy!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » iPhone 11 nie włącza się