Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Jednym z bardziej narażonych na uszkodzenie elementów telefonu iPhone 14 Pro jest szkło tylnego aparatu. Może pęknąć m.in. w wyniku uderzenia go twardym przedmiotem czy upuszczenia urządzenia z większej wysokości. W takiej sytuacji należy je możliwie najszybciej wymienić, aby ograniczyć ryzyko wystąpienia poważniejszych usterek.

Jeśli masz ten smartfon z takim defektem, zgłoś się do naszego serwisu sprzętu marki Apple – mamy ogromne doświadczenie w wymianie szkła tylnego aparatu. Gwarantujemy terminowe wykonanie usługi, konkurencyjną cenę oraz profesjonalną obsługę klienta

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Zalany iPhone 14 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Nie włącza się iPhone 14 Pro

Czym grozi użytkowanie iPhone’a 14 Pro z pękniętym szkłem aparatu?

Konsekwencją pęknięcia szkła aparatu w telefonie iPhone 14 Pro, mogą być różnego rodzaju artefakty na wykonywanych nim zdjęciach. Częstym objawem jest również niepoprawne działanie funkcji autofocus.
Jednocześnie istnieje ryzyko uszkodzenia samego obiektywu, który w takim przypadku nadawać będzie się
jedynie do wymiany, co podniesie koszt naprawy smartfonu. Przez pęknięcia do modułu aparatu mogą dostawać się zanieczyszczenia oraz wilgoć. Z tego powodu warto jak najszybciej podjąć działanie, zlecając montaż nowego szkła.

Wypełnij zgłoszenie serwisowe i zleć nam wymianę szkła aparatu w iPhonie 14 Pro!

W naszej firmie pracują serwisanci z certyfikacją Apple, którzy korzystając z profesjonalnych narzędzi, gwarantują fachowe wykonanie takiej naprawy.

Wymiana szkła aparatu w iPhonie 14 Pro zostanie zrealizowana bez pozostawiania śladów ingerencji w telefon, a miejsce jego styku z obudową zostanie precyzyjnie uszczelnione. Na usługę otrzymasz aż 12-miesięczną gwarancję, dlatego zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia serwisowego na stronie. Oferujemy darmową diagnozę i możliwość dostarczenia nam smartfonu drogą wysyłkową – kurierem lub do Paczkomatu.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro » Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro