Wymiana szybki iPhone 12

Uszkodzenie telefonu na skutek przypadkowego uderzenia albo twardego upadku to częsta usterka. Jeśli problem rozbitej szybki dotyczy także Twojego iPhone’a 12, koniecznie odwiedź nasz punkt usług serwisowych. Po dokładnym obejrzeniu urządzenia oceniamy stopień zniszczenia wspomnianego komponentu oraz przeprowadzamy jego wymianę. Nie narażaj się na niepotrzebne koszty, nie zawsze trzeba wymienić kompletny wyświetlacz.

Dysponujemy technologią, która pozwala nam wymienić wyłącznie stłuczoną szybę. Pamiętaj, że użytkując telefon ze zbitą szybką, narażasz się na uszkodzenie warstwy wyświetlającej obraz oraz dotyku. Pracującym w inaprawy.pl specjalistom zależy na tym, abyś jak najszybciej mógł w pełni korzystać ze swojego smartfona.

Dlatego wyświetlacz regenerujemy najczęściej w czasie 1-2 dni od przekazania nam sprzętu. Zawsze możesz też liczyć na roczną gwarancję.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12

Wymiana szybki iPhone 12

Wymiana tylnego szkła iPhone 12

Wymiana baterii iPhone 12

Zalany iPhone 12

Wymiana szkła aparatu iPhone 12

Wymiana aparatu iPhone 12

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12

Wymiana mikrofonu iPhone 12

Face ID nie działa iPhone 12

Nie włącza się iPhone 12

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 » Wymiana szybki iPhone 12