Wymiana aparatu iPhone 11 Pro

Prowadzimy serwis telefonów marki Apple i świadczymy usługi pogwarancyjnej wymiany uszkodzonych aparatów w tych urządzeniach. Ofertę kierujemy m.in. do użytkowników smartfonów iPhone 11 Pro, które znane są z robienia wysokiej jakości zdjęć.

Jeśli więc zauważasz na fotografiach zniekształcenia lub po uruchomieniu aplikacji do ich wykonywania obraz jest czarny, prawdopodobnie Twój sprzęt wymaga naprawy. Wypełnij zgłoszenie serwisowe na stronie, a następnie prześlij do nas sprzęt – diagnoza usterki jest bezpłatna i niezobowiązująca!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro

Wymiana szybki iPhone 11 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro

Wymiana baterii iPhone 11 Pro

Zalany iPhone 11 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 11 Pro

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro

Face ID nie działa iPhone 11 Pro

Nie włącza się iPhone 11 Pro

Jak naprawiamy iPhone’a 11 Pro z uszkodzonym aparatem?

Poziom skomplikowania układu odpowiedzialnego za robienie zdjęć czy nagrywanie filmów w telefonach Apple jest bardzo wysoki. Z tego powodu naprawa iPhone’a 11 Pro z uszkodzonym aparatem polega na wymianie całego jego modułu. Tylko wtedy zyskujesz pewność, że urządzenie powróci do pełnej sprawności, na co wystawiamy aż 12-miesięczną gwarancję.

W serwisie używamy wyłącznie oryginalnych części lub zamienników o porównywalnej z nimi jakości – decyzję o wyborze rodzaju podzespołów pozostawiamy Tobie. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły związane z tą usługą serwisową.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 Pro » Wymiana aparatu iPhone 11 Pro