iPhone 15 Plus nie włącza się

Jeśli Twój telefon iPhone 15 Plus przestał się włączać, wyślij go na diagnozę do naszego, najwyżej ocenianego w Polsce, serwisu urządzeń marki Apple. Usterka taka może wynikać z wielu bardzo różnorodnych przyczyn. Precyzyjne ustalenie, co powoduje ją w konkretnym przypadku, wymaga dostępu do specjalistycznych narzędzi diagnostycznych, które posiadamy.

Jeśli tylko naprawa smartfonu będzie możliwa, podejmiemy się jej wykonania, wcześniej przygotowując niezobowiązującą wycenę. Gdy zdecydujesz się skorzystać z zaproponowanej usługi serwisowej, otrzymasz na nią 12-miesięczną gwarancję. Zgłoś się do nas już dziś i przywróć swój telefon iPhone 15 Plus do pełnej sprawności, zamiast wydawać dużo pieniędzy na zakup nowego!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Zaufaj specjalistom i zleć naprawę niewłączającego się telefonu iPhone 15 Plus

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług serwisowych, gdyż mamy konkurencyjne ceny, zapewniamy fachową obsługę oraz gwarantujemy wykonanie każdej naprawy zgodnie z ustalonym terminem.

Niewłączający się telefon iPhone 15 Plus możesz osobiście dostarczyć do siedziby, która znajduje się w Kielcach, lub zlecić jego wysyłkę. Jeśli po zdiagnozowaniu usterki zaakceptujesz naszą wycenę jej usunięcia, pokryjemy koszty przesyłki w obie strony! Już dziś zgłoś naprawę, korzystając z formularza dostępnego na stronie.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » iPhone 15 Plus nie włącza się