Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Pęknięcie na szklanej powierzchni pokrywającej plecki telefonu iPhone 15 Plus zaburzyło jego estetykę. Czy wiesz, że taki defekt można usunąć bez konieczności wymiany całej obudowy? Wymiana samego tylnego szkła jest możliwa, jednak wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz dostępu do specjalistycznych narzędzi.

Nasz serwis urządzeń marki Apple jest w stanie profesjonalnie oraz estetycznie wykonać to zadanie, dlatego zapraszamy do kontaktu. Oferujemy konkurencyjne ceny i koszt takiej usługi serwisowej możesz poznać bez zobowiązań – zleć przygotowanie darmowej wyceny naprawy!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Wymieniamy tylne szkło w telefonach iPhone 15 Plus, przywracając im fabryczny wygląd!

Dysponując odpowiednimi narzędziami, jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie usunąć stare, pęknięte szkło bez uszkadzania tylnej obudowy. Dzięki temu Twój telefon iPhone 15 Plus zachowa pełną funkcjonalność – dalej będziesz mógł korzystać z modułu ładowania bezprzewodowego. Oprócz tego stosujemy sprawdzone metody montażu nowego elementu. Naprawa jest bardzo estetyczna i po jej wykonaniu urządzenie prezentuje się tak, jakby przed chwilą opuściło fabrykę!

Zlecając nam wymianę tylnego szkła, uzyskasz dostęp do systemu online, gdzie w dowolnej chwili sprawdzisz postęp realizacji usługi. Naprawę wykonamy zgodnie z ustalony terminem, a po jej zakończeniu otrzymasz 12-miesięczną gwarancję. Już dziś skorzystaj z tej usługi naprawy telefonu iPhone 15 Plus – dostarcz urządzenie osobiście lub wyślij je do nas!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus