Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Zauważyłeś pęknięcie na ekranie telefonu iPhone 15 Plus, jednak pomimo tego wyświetlany obraz jest prawidłowy i urządzenie reaguje na dotyk? Prawdopodobnie uszkodzeniu uległa tylko zewnętrzna szyba, której wymiana jest znacznie tańsza niż zakup i montaż całego nowego wyświetlacza. Mając taki problem, zgłoś się do naszego serwisu – wykonamy profesjonalną naprawę, udzielając na nią 12-miesięcznej gwarancji.

Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz najwyższej jakości oryginalnych części. Skorzystaj z formularza i zleć wycenę usługi serwisowej, którą wykonamy bezpłatnie. Telefon iPhone 15 Plus możesz dostarczyć nam osobiście bądź wysłać go w paczce kurierem lub do Paczkomatu!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Pękniętą szybkę wyświetlacza należy jak najszybciej wymienić – zleć naprawę w naszym serwisie!

Im szybciej po zauważeniu takiej usterki zdecydujesz się na wymianę szybki, tym mniejsze będzie ryzyko wystąpienia znacznie poważniejszej awarii. Nieodwracalnemu uszkodzeniu ulec może dużo droższa część, czyli wyświetlacz, gdyż przez pęknięcie dostawać będą się do niego zanieczyszczenia oraz wilgoć. Z tego powodu najlepiej już teraz zgłoś się do naszego serwisu – korzystając z formularza na stronie, zleć naprawę telefonu iPhone 15 Plus.

Wymienimy ten element, trzymając się najwyższych standardów jakości. Profesjonalnie zamontujemy nową część oraz uszczelnimy obudowę, aby spełniała normę IP zgodną ze specyfikacją tego urządzenia. Do tego gwarantujemy estetykę serwisu, dbając o to, aby smartfon był wolny od zarysowań i innych widocznych śladów naprawy.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » Wymiana szybki iPhone 15 Plus