Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Prowadząc rozmowy telefoniczne smartfonem iPhone 15 Plus, coraz częściej jesteś proszony o powtarzanie wypowiadanych słów? Jeśli masz dobry zasięg sieci komórkowej, powodem prawdopodobnie jest awaria mikrofonu. Gdy ulegnie awarii, jego naprawa jest niemożliwa, jednak da się go wymienić, czym profesjonalnie zajmie się nasz serwis.

Gwarantujemy terminowość, fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Dostarcz do nas telefon z taką usterką – zajmiemy się jego diagnozą i bezpłatnie przygotujemy niezobowiązującą wycenę naprawy!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone iPhone 15 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Wymienimy lub wyczyścimy mikrofon w telefonie iPhone 15 Plus

Jeśli diagnoza telefonu wykaże, że wbudowany w niego mikrofon faktycznie uległ awarii, zaproponujemy jego wymianę na nowy. Będziesz mógł wybrać, jaką część  zamontujemy – oryginalną czy zamiennik o porównywalnej jakości. Postęp naprawy możesz przez całą dobę śledzić w systemie online, a po jej zakończeniu otrzymasz roczną gwarancję. Wymiana tego podzespołu w telefonie iPhone 15 Plus jest jednak ostatecznością. Czasem niska jakość dźwięku rejestrowanego przez mikrofon wynika z nagromadzenia się zanieczyszczeń na zabezpieczającej go siateczce. W takim przypadku wystarczy przeprowadzić kompleksowe czyszczenie, czym także się zajmiemy.

Przynieś lub wyślij do nas telefon iPhone 15 Plus z niesprawnym mikrofonem!

Choć mamy siedzibę w Kielcach, tak ofertę kierujemy do wszystkich osób niezależnie od miejsca zamieszkania. Telefon możesz dostarczyć nam osobiście lub wysłać (po wykonaniu naprawy odeślemy go na wskazany adres). Już dziś zleć przeprowadzenie diagnozy i naprawę smartfonu iPhone 15 Plus z niesprawnym mikrofonem – wypełnij zgłoszenie serwisowe na stronie!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus