Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max

Osoby, z którymi rozmawiasz przez telefon, regularnie zgłaszają Ci, że mają trudności ze zrozumieniem Twoich słów albo słyszą różne trzaski i zniekształcenia? Jeśli masz dobry zasięgi sieci, powodem może być niesprawność mikrofonu, który będzie wymagać czyszczenia lub wymiany. Nasz serwis zajmie się diagnozą takiej usterki w smartfonie iPhone 14 Pro Max, a następnie jej usunięciem. Wyślij na stronie zgłoszenie serwisowe, a następnie dostarcz nam urządzenie osobiście lub drogą wysyłkową – gwarantujemy profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max

Zalany iPhone 14 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 14 Pro Max

Nie włącza się iPhone 14 Pro Max

Jakie mogą być przyczyny niesprawności mikrofonu w iPhonie 14 Pro Max?

Z doświadczenia wiemy, że często powodem nieprawidłowego działania tego podzespołu jest jego nadmierne zabrudzenie. Przez otwór w obudowie telefonu iPhone 14 Pro Max dostają się do niego zanieczyszczenia, które, jeśli jest ich dużo, mogą zakłócać jego pracę – w takim przypadku wystarczy przeprowadzić kompleksowe czyszczenie. Jeśli natomiast diagnoza wykaże uszkodzenie mikrofonu, zaproponujemy wymianę na nowy oryginalny lub zamiennik cechujący się porównywalną jakością.

Przywrócimy Twój iPhone 14 Pro Max do pełnej sprawności i wystawimy gwarancję na usługę!

Niezależnie od tego, jaki będzie powód nieprawidłowego działania mikrofonu, usuniemy usterkę i damy drugie życie Twojemu telefonowi. iPhone 14 Pro Max odzyska pełną sprawność, co zostanie potwierdzone wystawieniem 12-miesięcznej gwarancji na usługę serwisową. Wycena naprawy jest bezpłatna, a jeśli się na nią zdecydujesz, będziesz mógł śledzić postęp realizacji w systemie online. Skorzystaj z usług specjalistów z certyfikacją Apple!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro Max » Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max