Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 11

Wielu użytkowników telefonów marki Apple dość szybko zaczyna odczuwać niedostatek miejsca na dane. Jeśli regularnie brakuje Ci przestrzeni na zdjęcia, filmy czy aplikacje, to znak, że warto pomyśleć o zwiększeniu pojemności pamięci. Zajmie się tym nasz serwis – wymieniamy kości NAND (dyski twarde) w smartfonach iPhone 11. Wycena tej usługi serwisowej jest darmowa i aby ją otrzymać, już teraz wypełnij formularz online na stronie.

Montujemy nowe, oryginalne moduły pamięci NAND do iPhone 11

Korzystając z naszych usług serwisowych, masz pewność profesjonalnej ich realizacji. Montujemy wyłącznie oryginalne i nowe kości NAND od Apple. Od Ciebie zależy, jaka konkretnie znajdzie się w telefonie – masz do wyboru modele o pojemności 256 GB, 512 GB oraz 1 TB.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Do skorzystania z oferty zapraszamy zarówno osoby chcące zwiększyć ilość miejsca na dane w iPhonie 11, jak i zmagające się z usterką dysku twardego w tym smartfonie. Prowadzimy serwis ogólnopolski – telefon możesz dostarczyć nam bezpłatną przesyłką kurierską!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 11