Wymiana baterii iPhone SE

Każdy cykl ładowania i rozładowywania akumulatora telefonu przyczynia się do stopniowego skracania jego żywotności. Ogniwa stosowane w iPhone SE są pod tym kątem wyjątkowo trwałe, ale i one z biegiem czasu tracą swoje parametry i wymagają wymiany.

System operacyjny urządzenia informuje użytkownika o konieczności przeprowadzenia takiej czynności serwisowej w momencie, gdy pojemność baterii
spada do poziomu 80%.

Jeśli Twój smartfon wyświetla taki komunikat, a do tego coraz krócej działa na jednym ładowaniu, powinieneś zdecydować się na montaż nowego akumulatora. Nasz profesjonalny serwis sprzętu Apple zajmie się wymianą – prześlij online zgłoszenie naprawy!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone SE

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone SE

Zobacz jakie inne usterki iPhone SE naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

Wymiana szybki iPhone SE

Wymiana tylnego szkła iPhone SE

Wymiana baterii iPhone SE

Zalany iPhone SE

Wymiana szkła aparatu iPhone SE

Wymiana aparatu iPhone SE

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Touch ID nie działa iPhone SE

Nie włącza się iPhone SE

Montujemy oryginalne lub sprawdzone zamienniki baterii iPhone SE

Jeśli zlecisz nam wymianę baterii w iPhone SE, będziesz mógł wybrać pomiędzy montażem modelu oryginalnego, a zamiennika. W pierwszym przypadku część sprowadzimy od producenta Apple, a jej montaż zostanie zarejestrowany w jego systemie. Dodatkowo w opcjach telefonu będziesz mieć odświeżoną informację o kondycji akumulatora.
W przypadku wymiany na zamiennik gwarantujemy, że jego jakość będzie porównywalna z oryginałem. Usługa serwisowa jest w tym przypadku tańsza, ale po jej wykonaniu informacja o stanie baterii będzie widoczna przy pomocy specjalnego modułu zewnętrznego producenta.

Już dziś zleć wymianę baterii w iPhone SE

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje wymiana baterii w iPhone SE, skorzystaj z formularza zapytaj o wycenę. Przedstawimy Ci koszt montażu zarówno akumulatora oryginalnego, jak i wysokiej jakości zamiennika. Wycena jest niezobowiązująca, ale jeśli ją zaakceptujesz i zlecisz wykonanie usługi serwisowe, skorzystasz z bezpłatnej wysyłki kurierskiej w obie strony. Dodatkowo na naprawę wystawimy roczną gwarancję!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone SE » Wymiana baterii iPhone SE