Wymiana tylnego szkła iPhone SE

Choć niektóre usterki telefonów komórkowych cechuje brak wpływu na ich funkcjonalność oraz wygodę użytkowania, tak potrafią one bardzo oszpecić telefon. Najlepszym tego przykładem jest zbicie szkła znajdującego się na pleckach obudowy smartfonu iPhone SE.

Ma charakter ozdobny, dlatego uszkodzone znacząco pogarsza wygląd urządzenia i jednocześnie obniża jego wartość. Wymiana tego elementu jest możliwa, ale wymaga dużego doświadczenia oraz dostępu do profesjonalnych narzędzi. Nasz serwis podejmie się takiej naprawy, gwarantując szybką jej realizację i pełną satysfakcję z efektów – zapraszamy do kontaktu!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone SE

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone SE

Zobacz jakie inne usterki iPhone SE naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

Wymiana szybki iPhone SE

Wymiana tylnego szkła iPhone SE

Wymiana baterii iPhone SE

Zalany iPhone SE

Wymiana szkła aparatu iPhone SE

Wymiana aparatu iPhone SE

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Touch ID nie działa iPhone SE

Nie włącza się iPhone SE

Szybka, niedroga i profesjonalna wymiana tylnego szkła w
iPhone SE

Korzystając z tej usługi serwisowej, będziesz mógł znów cieszyć się pięknym wyglądem swojego telefonu. Doskonale wiemy, jak prawidłowo zdjąć uszkodzone szkło z tylnej obudowy iPhone SE oraz zamontować nowe, aby urządzenie wyglądało jak po opuszczeniu fabryki. Potwierdzeniem tego jest aż 12- miesięczna gwarancja, którą wystawiamy na każdą naprawę.

Przekonaj się już teraz, że warto skorzystać z tej usługi naszego serwisu – zgłoś naprawę i zleć bezpłatną diagnozę oraz wycenę! Obsługujemy klientów z całego kraju, oferując możliwość dostarczenia telefonu wysyłką kurierską.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone SE » Wymiana tylnego szkła iPhone SE