Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 14 Plus

Choć nowoczesne telefony iPhone 14 Plus pozytywnie zaskakują wydajnością oraz jakością wykonania, tak wielu ich użytkowników narzeka na niewystarczającą ilości miejsca na dane. Ich najtańsza wersja ma 128 GB wbudowanej pamięci, co obecnie często okazuje się niewystarczające. Do tego dochodzi brak gniazda na kartę
microSD.

Na szczęście niedogodność tę da się wyeliminować – wystarczy wymienić kość NAND na taką o większej pojemności, czym zajmie się nasz serwis urządzeń marki Apple. Usługę tę kierujemy również do właścicieli telefonów iPhone 14 Plus z uszkodzoną pamięcią wbudowaną. Gwarantujemy terminową jej realizację oraz konkurencyjną cenę!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

Wymiana szybki iPhone 14 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Plus

Wymiana baterii iPhone 14 Plus

Zalany iPhone 14 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Plus

Wymiana aparatu iPhone 14 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus

Face ID nie działa iPhone 14 Plus

Nie włącza się iPhone 14 Plus

Sam zdecyduj, jakiej pojemności pamięć NAND chcesz mieć w iPhonie 14 Plus!

Niezależnie od tego, czy zlecisz nam wymianę pamięci wbudowanej w związku z jej uszkodzeniem czy chęcią zwiększenia pojemności, możesz zdecydować, jaka będzie jej pojemność. Montujemy wyłącznie oryginalne kości NAND i w przypadku telefonów iPhone 14 Plus istnieje możliwość zastosowania wersji 128, 256 lub nawet 512 GB. Jako doświadczony serwis sprzętu marki Apple wszystkim klientom zapewniamy profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo, wystawiając na każdą naprawę 12-miesięczną gwarancję.

Mamy siedzibę w Kielcach, jednak z naszych usług możesz skorzystać niezależnie od miejsca zamieszkania – wyślij swój telefon iPhone 14 Plus kurierem. Wycena wymiany pamięci NAND jest bezpłatna, a jeśli zlecisz nam wykonanie tego
zadania, opłacimy przesyłkę w obie strony!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Plus » Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 14 Plus