Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus

Możliwość prowadzenia rozmów głosowych to jedna z podstawowych funkcji każdego telefonu. Urządzenia te mają wbudowany mikrofon, który w przypadku smartfonów iPhone 14 Plus gwarantuje niezwykle wysoką jakość dźwięku. Jeśli więc dzwonisz z tego urządzenia i rozmówcy mają trudności ze zrozumieniem wypowiadanych przez Ciebie słów, bardzo możliwe, że podzespół uległ uszkodzeniu.

Na szczęście można go wymienić i jest to jedna z wielu usług realizowanych przez nasz serwis sprzętu marki Apple. Zapraszamy do współpracy – zleć bezpłatną diagnozę telefonu i skorzystaj z pomocy profesjonalnych serwisantów!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

Wymiana szybki iPhone 14 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Plus

Wymiana baterii iPhone 14 Plus

Zalany iPhone 14 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Plus

Wymiana aparatu iPhone 14 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus

Face ID nie działa iPhone 14 Plus

Nie włącza się iPhone 14 Plus

Czy mikrofon w iPhonie 14 Plus można naprawić?

Jeśli uszkodzeniu ulegnie moduł mikrofonu, jego naprawa jest niestety niemożliwa i jedyne rozwiązanie to wymiana na nowy. W naszym serwisie montujemy oryginalne części zamienne od Apple.

Dzięki temu gwarantujemy, że po wykonaniu usługi Twój telefon iPhone 14 Plus będzie oferował taką samą jakość dźwięku, jak w fabrycznie nowym urządzeniu. Jednak w niektórych przypadkach można uniknąć konieczności wymiany tego modułu, obniżając tym samym koszt serwisu. Nierzadko okazuje się, że przyczyną nieprawidłowego działania mikrofonu jest nagromadzenie się na nim dużej ilości zanieczyszczeń. Jeśli diagnoza urządzenia wykaże sprawność tego
komponentu, zajmiemy się jego czyszczeniem.

Bezpłatna diagnoza usterki mikrofonu w iPhonie 14 Plus

Wysłanie do naszego serwisu telefonu iPhone 14 Plus z zepsutym mikrofonem nie zobowiązuje Cię do ! Oferujemy bezpłatną diagnozę oraz wycenę naprawy, po której otrzymaniu możesz zrezygnować z realizacji usługi. Wszystkim klientom zapewniamy konkurencyjną cenę, profesjonalną obsługę oraz terminową
realizację każdej naprawy. Do tego udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, dlatego zapraszamy do kontaktu!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Plus » Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus