Zalany iPhone 13

Najnowsze urządzenia amerykańskiego producenta mają wysoką klasę wodoodporności IP68. Jednak nie oznacza to, że mogą mieć nieograniczony kontakt z wodą. Zalany iPhone 13 również może wymagać interwencji, jeśli zetknięcie z cieczą było zbyt długie. Warto jak najszybciej oddać go do naszego serwisu w Kielcach. Zanim zaproponujemy Ci naprawę lub wymianę części, przeprowadzimy dokładną diagnostykę pod mikroskopem, którą wykonają certyfikowani przez Apple technicy.

Do diagnozy i naprawy używamy najnowszych dostępnych technologii. Zamiast wymieniać, staramy się naprawiać poszczególne elementy, aby obniżyć ostateczny koszt. Jako jeden z niewielu serwisów zajmujemy się mikrolutowaniem płyt głównych, przez co skuteczność naszej pracy przy zalanym sprzęcie jest na tak wysokim poziomie.

Jeśli uszkodzenia są za bardzo rozległe, możemy zaproponować Ci autoryzowaną wymianę smartfona na nowy. Na każdą usługę udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 13

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 13

Zobacz jakie inne usterki iPhone 13 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 13

Wymiana szybki iPhone 13

Wymiana tylnego szkła iPhone 13

Wymiana baterii iPhone 13

Zalany iPhone 13

Wymiana szkła aparatu iPhone 13

Wymiana aparatu iPhone 13

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 13

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13

Wymiana mikrofonu iPhone 13

Face ID nie działa iPhone 13

Nie włącza się iPhone 13

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 13 » Zalany iPhone 13