iPhone 13 Pro Max nie włącza się

Awaria dysku twardego NAND, uszkodzenie ważnych plików systemu operacyjnego czy brak zasilania to przykłady zdarzeń, których wystąpienie uniemożliwi włączenie telefonu. Jeśli jesteś użytkownikiem smartfonu iPhone 13 Pro Max i masz trudności z jego uruchomieniem, skorzystaj z oferty naszego serwisu.

Specjalizujemy się w naprawach sprzętu Apple. Mamy odpowiednie narzędzia oraz zatrudniamy zespół doświadczonych inżynierów. U nas diagnoza jest bezpłatna – wyślij online zgłoszenie serwisowe!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania odnośnie usterek w iPhone 13 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 13 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 13 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 13 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 13 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 13 Pro Max

Zalany iPhone 13 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 13 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 13 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 13 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 13 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 13 Pro Max

Nie włącza się iPhone 13 Pro Max

Jak naprawiamy niewłączające się telefony iPhone 13 Pro Max?

Każdy przypadek smartfonu, który nie chce się włączyć, jest unikalny, gdyż istnieje wiele możliwych przyczyn wystąpienia takiego problemu. Z tego powodu, gdy wyślesz do nas iPhone’a 13 Pro Max z taką awarią, zaczniemy od jego dokładnej diagnostyki. Po znalezieniu usterki ocenimy możliwość jej usunięcia, a następnie
przygotujemy kosztorys naprawy. Jeśli się na nią zdecydujesz, zrealizujemy usługę terminowo, a jej postęp będziesz mógł śledzić online w naszym systemie. Twój smartfon wróci z serwisu w pełni sprawny, czego potwierdzeniem będzie aż 12-miesięczna gwarancja. Zgłoś się do nas już dziś!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 13 Pro Max » iPhone 13 Pro Max nie włącza się