Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Nieprzyjemne trzaski i szumy, wyraźny spadek maksymalnego poziomu głośności czy nawet całkowity brak dźwięku – to typowe objawy usterki głośnika rozmów w smartfonie. Jeśli jeden z tych problemów uniemożliwia Ci swobodne korzystanie z trybu głośnomówiącego w telefonie iPhone 15 Plus, zgłoś się do nas, wypełniając formularz na stronie!

Prowadzimy najwyżej oceniany w Polsce serwis urządzeń marki Apple. Kompleksowo zdiagnozujemy awarię, precyzyjnie ustalając jej przyczynę, a następnie przygotujemy niezobowiązującą wycenę naprawy!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Wymienimy głośnik rozmów w iPhone 15 Plus na nową oryginalną część!

Każdą usługę serwisową realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Dzięki temu zlecając nam wymianę głośnika rozmów w iPhone 15 Plus, zyskasz pewność, że odzyska on pełną funkcjonalność, co zostanie potwierdzone roczną gwarancją. Zamontujemy nową oryginalną część bez pozostawiania śladów
ingerencji w urządzenie.

Dzięki temu telefon wróci do Ciebie zarówno w idealnym stanie technicznym, jak i wizualnym! Warto skorzystać z naszych usług również dlatego, że jesteśmy terminowi i zapewniamy fachową obsługę. Ofertę kierujemy do osób z całej Polski, gdyż telefon można dostarczyć osobiście do siedziby serwisu w
Kielcach lub wysłać go kurierem czy nawet do Paczkomatu. Już dziś zleć wymianę głośnika rozmów w iPhone 15 Plus – wypełnij na stronie zgłoszenie naprawy!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus