Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Od wielu lat Apple pokrywa plecki swoich telefonów wysokiej jakości szkłem. Zabezpiecza aluminiowy korpus, ale przede wszystkim poprawia estetykę urządzenia. Niestety jednocześnie jest dość podatne na uszkodzenia, przez co nierzadko nawet przypadkowe uderzenie smartfonem o twardą powierzchnię może skutkować jego pęknięciem. Na szczęście da się je wymienić i jeśli masz iPhone’a 11 z taką usterką, zgłoś się do naszego serwisu. U nas skorzystasz z profesjonalnej usługi naprawy w konkurencyjnej cenie – zapraszamy do kontaktu!

Oddając do naszego serwisu telefon z uszkodzonym szkłem tylnej części obudowy, możesz mieć pewność, że przywrócimy mu pierwotny wygląd. Wymieniamy ten element, korzystając z wieloletniego doświadczenia certyfikowanych narzędzi. Po naprawie iPhone 11 będzie zarówno piękny, jak i w pełni sprawny – dalej będziesz mógł korzystać m.in. z funkcji ładowania bezprzewodowego.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Przywróć pierwotny wygląd swojemu iPhone’owi 11!

Wycena usługi jest bezpłatna, dlatego już dziś zleć nam jej wykonanie! Jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać, urządzenie możesz nam dostarczyć za pośrednictwem firmy kurierskiej – wysyłka jest darmowa.
W trakcie napraw urządzeń mobilnych wykorzystujemy jedynie sprawdzone, w pełni kompatybilne części zamienne. Dzięki komponentom wysokiej jakości gwarantujemy pełną jakość użytkowania po wymianie. Możesz dodatkowo obniżyć koszt reperacji, jeśli zdecydujesz się na rekomendowany zamiennik. Cała usługa trwa zaledwie trzy kwadranse!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » Wymiana tylnego szkła iPhone 11