Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Jednym z kluczowych komponentów telefonu iPhone 15 Plus jest wbudowany w niego moduł Face ID. Służy on m.in. do odblokowywania urządzenia bez konieczności wpisywania kodu czy skanowania odcisku palcu. Do tego umożliwia wygodną autoryzację płatności mobilnych.

Jeśli więc część ta ulegnie awarii, smartfon traci bardzo istotną funkcjonalność i korzystanie z niego, staje się znacznie mniej wygodnie. W wielu przypadkach można ją naprawić, ale potrafią to zrobić tylko najlepsi specjaliści z odpowiednim doświadczeniem i dostępem do profesjonalnych narzędzi.

Znajdziesz ich w naszym serwisie urządzeń marki Apple, dlatego podejmiemy się tego zadania. Wyślij do nas telefon iPhone 15 Plus z taką usterką, a wnikliwie zdiagnozujemy go i precyzyjnie ustalimy przyczynę niesprawności modułu Face ID. Jeśli tylko jego naprawa będzie możliwa, przygotujemy wycenę jej wykonania – gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Dlaczego naprawa Face ID w telefonie iPhone 15 Plus jest trudna?

Powodem jest wysoki poziom skomplikowania tego elementu, co utrudnia zarówno jego diagnozowanie, jak i naprawianie. Zatrudniamy jednak najlepszych serwisantów z certyfikacją Apple, którzy mogą pochwalić się wieloma sukcesami w zakresie usuwania nawet bardzo nietypowych usterek modułów Face ID. Jeśli tylko
naprawa będzie możliwa, przygotują wycenę jej wykonania i podejmą się tego  zadania – na usługę serwisową otrzymasz roczną gwarancję!

Zleć specjalistom naprawę Face ID w telefonie iPhone 15 Plus

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług naszego serwisu, zyskasz bardzo dużą szansę na to, że Twój telefon odzyska pełną sprawność. Dzięki temu unikniesz dużych kosztów związanych z zakupem nowego urządzenia. Zgłoś się do nas już dziś i zleć bezpłatną, niezobowiązującą diagnozę awarii modułu Face ID oraz wycenę jego naprawy.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » Face ID nie działa iPhone 15 Plus