Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Mini

Zastanawiasz się, jak bezpiecznie poradzić sobie z problemem uszkodzonej szybki z tyłu smartfona? Nie musisz samodzielnie zajmować się wymianą wspomnianej części. Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest oddanie swojego iPhone’a 12 Mini do naszego serwisu INAPRAWY.

To korzystna opcja z kilku względów. Przede wszystkim fachowy demontaż pękniętego tylnego szkła i sprawna instalacja nowego podzespołu zapobiega wykruszeniu się elementów obudowy. Dzięki temu ryzyko przedostania się do wnętrza smartfona różnych zanieczyszczeń zostaje ograniczone do minimum.

Producent w wypadku uszkodzenia szklanego tyłu wymaga wymiany kompletnego korpusu wraz z płytą główną w usłudze ”rear system”, koszt takiej wymiany sięga, aż kilku tysięcy złotych.

W serwisie iNaprawy wymieniamy wyłącznie uszkodzony szklany element zachowując pozostałe oryginalne komponenty, zaoszczędzisz w ten sposób nawet 60% kosztów naprawy. W naszej firmie zlecone czynności serwisowe realizujemy w możliwie jak najkrótszym terminie. Przekonaj się o tym sam!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12 Mini

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12 Mini

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 Mini naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Mini

Wymiana szybki iPhone 12 Mini

Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Mini

Wymiana baterii iPhone 12 Mini

Zalany iPhone 12 Mini

Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Mini

Wymiana aparatu iPhone 12 Mini

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12 Mini

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Mini

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Mini

Face ID nie działa iPhone 12 Mini

Nie włącza się iPhone 12 Mini

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 Mini » Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Mini