Wymiana mikrofonu iPhone 15

Podczas dzwonienia rozmówcy regularnie zgłaszają Ci trudności ze zrozumieniem Twoich słów? Różnego rodzaju trzaski, zniekształcenia dźwięku czy nawet jego całkowity brak zwykle oznaczają problemy z działaniem wbudowanego mikrofonu. Zależnie od przyczyny usterki może on wymagać czyszczenia lub wymiany.

Jeśli masz iPhone 15 z taką awarią, dostarcz go do naszego serwisu – przeprowadzimy diagnozę, przygotujemy wycenę naprawy i wykonamy ją z zachowaniem najwyższych standardów jakości!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Wymiana szybki iPhone 15

Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Wymiana baterii iPhone 15

Zalany iPhone 15

Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Wymiana mikrofonu iPhone 15

Face ID nie działa iPhone 15

Nie włącza się iPhone 15

Profesjonalnie wymieniamy mikrofony w telefonach iPhone 15

Jeśli diagnoza wykaże mechaniczne lub elektroniczne uszkodzenie mikrofonu, wymienimy go na nowy. Zaoferujemy Ci możliwość wyboru pomiędzy częścią od Apple a sprawdzonym tańszym zamiennikiem o jakości porównywalnej z oryginałem. Wykonanie takiej naprawy wymaga demontażu obudowy – robimy to z troską o estetykę, gwarantując brak widocznych śladów naszej ingerencji w urządzenie. Z kolei podczas jej montażu telefon zostanie profesjonalnie uszczelniony, dlatego po wykonaniu serwisu będzie spełniał normę IP zgodnie ze specyfikacją techniczną dla iPhone 15.

Zleć wymianę mikrofonu w iPhone 15 – wyślij telefon lub dostarcz go osobiście do naszego serwisu!

Niesprawny smartfon możesz dostarczyć do nas osobiście, jednak realizujemy również usługę serwisu wysyłkowego. Możesz więc zlecić wymianę mikrofonu w iPhone 15 niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie, a następnie prześlesz do nas telefon. Na naprawę otrzymasz roczną gwarancję, a postęp jej realizacji będziesz mógł śledzić w systemie online – skorzystaj usług serwisowych specjalistów z certyfikacją Apple!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 » Wymiana mikrofonu iPhone 15