Wymiana szybki iPhone 11

Uderzenie telefonu o twardą powierzchnię może skutkować pęknięciem szybki jego ekranu. Gdy uszkodzeniu uległa tylko ona, a sam wyświetlacz jest sprawny (obraz bez artefaktów, działa „dotyk”), wystarczy wymienić tylko ten element. Jeśli masz iPhone’a 11 z taką usterką, zgłoś się do naszego serwisu – gwarantujemy szybkie profesjonalne wykonanie naprawy!

Dlaczego warto wymienić pękniętą szybkę ekranu w iPhonie 11?

Uszkodzenie tego elementu psuje estetykę telefonu i nierzadko utrudnia korzystanie niego. Jednak usterkę tę należy jak najszybciej usunąć z zupełnie innego powodu – może ona doprowadzić do uszkodzenia wyświetlacza, co narazi Cię na wysokie koszty. Z tego powodu smartfon iPhone 11 z pękniętą szybką jak najszybciej przekaż do naszego serwisu.

Mamy konkurencyjne ceny i udzielamy roczną gwarancję na usługę. Telefon możesz dostarczy ć nam osobiście do siedziby w Kielcach lub przesyłką kurierską, która jest darmowa – wyślij zgłoszenie serwisowe poprzez stronę internetową!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » Wymiana szybki iPhone 11