Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Zbicie wyświetlacza to dość częsta usterka telefonu iPhone 15 Plus, z którą spotkać może się każdy jego użytkownik. Niezależnie od tego, z jak dużą ostrożnością obchodzisz się z tym urządzeniem, krótki moment nieuwagi wystarczy, aby np. wypuścić je z ręki, czego konsekwencją może być taka awaria.

Jej objawem jest brak obrazu lub pojawiające się na nim linie i w takim wypadku jedynym rozwiązaniem będzie wymiana części na nową. W wykonywaniu takich napraw specjalizuje się nasz serwis. Zatrudniamy serwisantów z certyfikacją Apple, mamy konkurencyjne ceny i zapewniamy fachową obsługę.

Zleć nam montaż nowego wyświetlacza w telefonie iPhone 15 Plus – przywrócimy go do pełnej sprawności!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Wystawiamy 12-miesięczną gwarancję na usługę wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 15 Plus

Zlecając taką naprawę nam, zyskujesz pewność, że Twój telefon trafi w ręce najlepszych specjalistów. Wymienimy wyświetlacz w iPhone 15 Plus zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi – po naprawie zapomnisz o przykrym problemie. Jesteśmy pewni doskonałej jakości naszych usług serwisowych, dlatego wystawiamy na nie aż roczną gwarancję!

Gdy dostarczysz osobiście lub wyślesz telefon do naszego serwisu, przygotujemy bezpłatną wycenę jego naprawy. Będziesz mógł wybrać pomiędzy montażem wyświetlacza oryginalnego, a znacznie tańszego zamiennika o porównywalnej jakości. Wypełnij formularz na stronie i zgłoś się do nas już dziś – gwarantujemy terminową realizację usług serwisowych

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus