Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max

Aplikacja do robienia zdjęć wyświetla czarny obraz po uruchomieniu? Obiektyw ma problemy z trzymaniem ostrości albo na zrobionych fotografiach widzisz artefakty. Każdy z tych objawów może świadczyć o uszkodzeniu modułu aparatu telefonu i w celu potwierdzenia tego, konieczne jest przeprowadzenie wnikliwej diagnozy.

Jeśli zmagasz się z takim problemem w smartfonie iPhone 14 Pro Max, skorzystaj z usług naszego serwisu. Znajdziemy źródło usterki i zajmiemy się jej usunięciem, w tym wymianą części, jeśli zajdzie taka potrzeba – gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max

Zalany iPhone 14 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 14 Pro Max

Nie włącza się iPhone 14 Pro Max

Wymianę aparatu telefonu iPhone 14 Pro Max zostaw w rękach profesjonalistów!

Mamy odpowiednie zaplecze serwisowe do wykonywania takich zadań, a do tego zatrudniamy zespół najlepszych fachowców z certyfikacją Apple. W razie stwierdzenia uszkodzenia modułu aparatu w iPhonie 14 Pro Max i konieczności jego wymiany zawsze montujemy nowy oryginał bądź zamiennik o porównywalnej jakości – decyzję pozostawiamy klientowi!

Dzięki temu oddając smartfon do naszego serwisu, zyskujesz pewność, że odzyska fabryczną sprawność oraz funkcjonalność. Znów będziesz cieszyć się możliwością wykonywania wysokiej jakości zdjęć, z której słyną iPhone’y 14 Pro Max. Zapraszamy do kontaktu oraz przysłania bądź osobistego dostarczenia urządzenia na diagnozę – wycena naprawy jest bezpłatna i niezobowiązująca!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro Max » Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max