Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Zauważyłeś pęknięcie na ochronnym szkiełku tylnych obiektywów? Nawet jeśli nadal możesz robić zdjęcia, jak najszybciej powinieneś oddać urządzenie do naprawy. Pod zbitą szybkę telefonu iPhone 11 mogą dostawać się zanieczyszczenia oraz wilgoć, co grozi uszkodzeniem modułu aparatu. Nasz serwis zajmie się jej wymianą, gwarantując terminową realizację usługi.

Na czym polega wymiana szkła aparatu iPhone 11?

Pierwszym krokiem jest usunięcie uszkodzonego szkła. Następnie czyścimy przestrzeń znajdującą się pod nim, w tym same aparaty. Ostatnią czynnością jest montaż nowej szybki tak, aby gwarantowała perfekcyjną szczelność. Wysyłając telefon iPhone 11 do nas, będziesz mógł przez całą dobę śledzić postęp naprawy w systemie online. Dostaniesz na nią aż 12-miesięczną gwarancję!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Zleć specjalistom wymianę szkła aparatu w iPhone 11

Wygeneruj zlecenie serwisowe na stronie i wyślij do nas telefon iPhone 11 z uszkodzonym szkłem aparatu. Wycena usługi jest bezpłatna. Jeśli zdecydujesz się na naprawę, weźmiemy na siebie koszty wysyłki w obie strony. Urządzenie możesz także dostarczyć osobiście.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » Wymiana szkła aparatu iPhone 11