Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Pogorszenie jakości dźwięku podczas prowadzenia rozmów głosowych czy wyraźne obniżenie poziomu jego głośności zazwyczaj wiąże się z niesprawnością głośnika telefonu.

Jeśli Twój iPhone 15 ma taką usterkę, wyślij go do nas lub dostarcz osobiście do siedziby w Kielcach – bezpłatnie zajmiemy się jego diagnozą oraz wyceną naprawy, która jest niezobowiązująca! Jeśli się na nią zdecydujesz, przywrócimy Twój smartfon do pełnej sprawności, potwierdzając to aż roczną gwarancją!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Wymiana szybki iPhone 15

Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Wymiana baterii iPhone 15

Zalany iPhone 15

Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Wymiana mikrofonu iPhone 15

Face ID nie działa iPhone 15

Nie włącza się iPhone 15

Jakie są przyczyny niesprawności głośnika rozwów w iPhone 15?

Usterka ta często wynika z nagromadzenia się dużej ilości zanieczyszczeń na siateczce ochronnej znajdującej się nad modułem głośnika rozmów. W takim przypadku naprawa jest bardzo prosta i tania, gdyż polega na dokładnym oczyszczeniu tego elementu. Może także dojść do awarii mechanicznej lub elektronicznej – w takiej sytuacji konieczna jest wymiana podzespołu, czym także się zajmiemy. Po zdiagnozowaniu usterki zaproponujemy montaż nowej części oryginalnej bądź zamiennika o porównywalnej jakości.

Profesjonalna, terminowa i tania wymiana głośnika w iPhone 15!

Warto zlecić nam naprawę, gdyż jesteśmy terminowi, zatrudniamy profesjonalnych serwisantów z certyfikacją Apple i oferujemy konkurencyjne ceny. Sprawnie wyczyścimy lub wymienimy głośnik rozmów w iPhone 15, zapewniając Ci możliwość śledzenia postępów prac w systemie online. Aby zgłosić się do nas, wypełnij formularz na stronie, a następnie dostarcz telefon – osobiście bądź zlecając wysyłkę.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 » Wymiana głośnika rozmów iPhone 15