Zalany iPhone 14 Pro Max

Bezpośredni kontakt telefonu z cieczą zawsze stwarza ryzyko wystąpienia poważnej awarii, której objawy nierzadko pojawiają się po długim czasie od zdarzenia. Dlatego nawet jeśli Twój smartfon ma wysoką klasę wodoszczelności, czego przykładem jest iPhone 14 Pro Max, w razie zalania warto zlecić specjalistom przeprowadzenie jego diagnozy.

W takiej sytuacji zgłoś się do naszego serwisu – kompleksowo sprawdzimy smartfon i w przypadku stwierdzenia usterek przygotujemy wycenę ich usunięcia. Zatrudniamy specjalistów z certyfikacją Apple, dysponujemy profesjonalnym zapleczem serwisowym i gwarantujemy terminową realizację usług!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max

Zalany iPhone 14 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 14 Pro Max

Nie włącza się iPhone 14 Pro Max

Jakie mogą być konsekwencje zalania telefonu iPhone 14 Pro Max?

Nawet gdy smartfon miał krótkotrwały kontakt z większą ilością cieczy, istnieje ryzyko, że dostała się do wnętrza jego obudowy – np. przez źle uszczelnioną tackę karty SIM. Jeśli trafiła na układy elektroniczne, z dużym prawdopodobieństwem pojawi się na nich korozja, co może doprowadzić do poważnych awarii. Ich naprawa jest kosztowna, a czasem nawet niemożliwa do wykonania lub nieopłacalna. To jeden z głównych powodów, dla których iPhone 14 Pro Max po zalaniu zawsze warto jak najszybciej oddać do serwisu na diagnozę – również wtedy, gdy działa prawidłowo po takim zdarzeniu.

Nasi specjaliści otworzą obudowę, poszukają ewentualnych śladów cieczy i zajmują się ich usunięciem, a w razie potrzeby przeprowadzą także niezbędne naprawy. Dzięki temu ograniczysz ryzyko wystąpienia poważnej awarii telefonu, przedłużając jego żywotność!

Zleć diagnozę smartfona iPhone 14 Pro Max po zalaniu

Zlecając nam diagnozę smartfona po zalaniu i naprawę ewentualnych, wykrytych usterek, otrzymasz roczną gwarancję na usługę. Dbamy o estetykę serwisu, dzięki czemu urządzenie wróci do Ciebie w doskonałym stanie wizualnym, bez śladów ingerencji. Do tego obudowa zostanie profesjonalnie uszczelniona zgodnie z klasą IP iPhone’a 14 Pro Max. Zapraszamy do wysłania zgłoszenia serwisowego – oferujemy konkurencyjne ceny i umożliwiamy klientom śledzenie postępów naprawy w systemie online.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro Max » Zalany iPhone 14 Pro Max