Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Jeśli zauważyłeś pęknięcie szkła znajdującego się nad obiektywem jednego z aparatów telefonu iPhone 15, powinieneś jak najszybciej zdecydować się na jego wymianę. Najlepiej wyślij go do nas i skorzystaj z usług profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu urządzeń marki Apple. Gwarantujemy terminowość, konkurencyjne ceny oraz fachową obsługę. Już dziś zgłoś na stronie naprawę lub zleć darmową wycenę jej wykonania!

Dlaczego uszkodzone szkło aparatu w iPhone 15 należy szybko wymienić?

Element ten chroni obiektyw oraz znajdującą się pod nim elektronikę m.in. przed wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Jeśli pęknie, pojawi się szczelina, przez którą może dostawać się wilgoć oraz zanieczyszczenia. Grozi to awarią modułu aparatu, którego wymiana jest kosztowną naprawą. Montaż nowego szkła zajmuje dużo mniej czasu i przede wszystkim będzie się wiązać z wielokrotnie niższym kosztem, dlatego warto zdecydować się na to możliwie najszybciej po zauważeniu usterki.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Wymiana szybki iPhone 15

Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Wymiana baterii iPhone 15

Zalany iPhone 15

Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Wymiana mikrofonu iPhone 15

Face ID nie działa iPhone 15

Nie włącza się iPhone 15

Zleć specjalistom z naszego serwisu wymianę szkła aparatu w iPhone 15!

Bagatelizując taką usterkę, ryzykujesz poważną awarią telefonu, dlatego najlepiej już dziś dostarcz urządzenie do naszego serwisu – osobiście lub drogą wysyłkową. Szybko zamontujemy nowe szkło, odpowiednio je uszczelniając i wystawiając aż 12-miesięczną gwarancję na usługę. Zajmując się naprawami dbamy o ich estetykę, a więc iPhone 15 wróci do Ciebie w idealnym stanie bez widocznych śladów ingerencji w jego obudowę.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 » Wymiana szkła aparatu iPhone 15