Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Komfort korzystania z telefonu iPhone 15 Plus uzależniony jest przede wszystkim od czasu pracy na baterii. Jeśli trzeba ładować ją coraz częściej, powinieneś pomyśleć o wymianie tej części. Apple sugeruje, aby zdecydować się na to w momencie, gdy jej kondycja spadnie do poziomu 80%. Jeśli natomiast ogniwo uległo
uszkodzeniu, co objawia się jego spuchnięciem, zrób to natychmiast i najlepiej od razu po zauważeniu takiego problemu wyłącz smartfon.

Niezależnie od powodu wymiany baterii, zgłoś się do naszego profesjonalnego serwisu. Wypełnij zgłoszenie naprawy na stronie i poznaj wycenę realizacji usługi, którą przygotujemy bezpłatnie – gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Wymieniając baterie w telefonach iPhone 15 Plus, montujemy wyłącznie sprawdzone części!

Dostarczając nam telefon iPhone 15 Plus w celu wymiany baterii, możesz zdecydować się na montaż oryginalnego podzespołu. Dzięki temu serwis zostanie zarejestrowany w systemie Apple. Jednocześnie w oprogramowaniu urządzenia zresetuje się informacja o kondycji ogniwa, co ułatwi Ci kontrolę jego stanu w przyszłości. Jeśli natomiast chcesz zaoszczędzić pieniądze, możemy wymienić baterię na zamiennik.

Zawsze stosujemy części sprawdzone, do których mamy ogromne zaufanie – cechują się jakością porównywalną z oryginałami!
W takim przypadku montujemy samo ogniwo, pozostawiając starą, zarządzającą nim elektronikę. W efekcie w telefonie dalej będziesz widział informację o jego stanie, jednak nie zostanie on zaktualizowany.

Zleć wymianę baterii w telefonie iPhone 15 Plus!

Niezależnie od tego, czy zlecisz nam wymianę baterii na oryginał, czy zamiennik, usługę obejmiemy aż 12- miesięczną gwarancją. Naprawę wykonamy zgodnie z ustalonym terminem, a jej postęp będziesz wygodnie śledzić w systemie online. Skorzystaj z oferty najwyżej ocenianego serwisu urządzeń marki Apple –
dostarcz telefon iPhone 15 Plus osobiście lub wyślij go kurierem, bądź nadaj do Paczkomatu!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » Wymiana baterii iPhone 15 Plus