Zalany iPhone 14 Plus

Choć wiele telefonów marki Apple, w tym iPhone 14 Plus, cechuje się wysokim poziomem wodoodporności, tak dłuższy kontakt z cieczą może być dla nich bardzo szkodliwy. Z tego powodu, jeśli smartfon ten wpadł Ci do wody lub został poważnie zalany w inny sposób, jak najszybciej wyłącz go i wyślij lub dostarcz osobiście
do naszego serwisu.

Zweryfikujemy, czy płyn dostał się do wnętrza obudowy oraz w razie potrzeby zajmiemy się konserwacją lub naprawą urządzenia. Diagnoza jest bezpłatna i niezobowiązująca, dlatego skorzystaj z niej już dziś!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

Wymiana szybki iPhone 14 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Plus

Wymiana baterii iPhone 14 Plus

Zalany iPhone 14 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Plus

Wymiana aparatu iPhone 14 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus

Face ID nie działa iPhone 14 Plus

Nie włącza się iPhone 14 Plus

Zlecając nam diagnozę zalanego telefonu iPhone 14 Plus, ograniczasz ryzyko jego poważnej awarii!

Bardzo często telefony iPhone 14 Plus po poważnym zalaniu, działają bez zarzutów. Jednak w wielu przypadkach konsekwencje takich zdarzeń uwidaczniają się dopiero po czasie w postaci różnych usterek, których naprawa nierzadko okazuje się nieopłacalna. Jeśli ciecz dostała się do obudowy, może przyczyniać się do korodowania różnych połączeń elektrycznych i podzespołów.

Sprawnie reagując, a więc wysyłając do naszego serwisu iPhone 14 Plus możliwie najszybciej po zalaniu,
ograniczasz ryzyko jego poważnej awarii. Otworzymy obudowę i jeśli znajdziemy w jej wnętrzu ciecz, przeprowadzimy kompleksowe czyszczenie.

W razie potrzeby poprawimy też połączenia lutowane czy wymienimy uszkodzone elementy. Wszystko to w konkurencyjnej cenie i z roczną gwarancją na wykonaną usługę! Zadbamy o to, aby smartfon po zalaniu służył Ci przez długi czas – zapraszamy do kontaktu!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Plus » Zalany iPhone 14 Plus