Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Po włączeniu w iPhonie 14 Pro aplikacji do robienia zdjęć widzisz czarny ekran? Możesz wykonywać fotografie tym telefonem, ale zauważyłeś wyraźne pogorszenie ich jakości? Takie objawy mogą świadczyć o uszkodzeniu modułu aparatu.

Jeśli ich doświadczasz, wyślij smartfon lub dostarcz go osobiście do naszego serwisu w Kielcach – przeprowadzimy bezpłatną diagnozę awarii i przygotujemy wycenę jej usunięcia. Jeśli część ta okaże się niesprawna, zaproponujemy montaż nowej oryginalnej, udzielając aż 12- miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Zalany iPhone 14 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Nie włącza się iPhone 14 Pro

Kompleksowa diagnoza i profesjonalna naprawa telefonu iPhone 14 Pro z niesprawnym aparatem

Po otrzymaniu telefonu iPhone 14 Pro z niedziałającym aparatem bardzo dokładnie ustalimy źródło problemu. Jeśli wynika on np. z przerwanych połączeń na płycie głównej, zaproponujemy naprawę. Gdy uszkodzeniu ulegnie sam moduł, zajmiemy się jego wymianą na nowy, gwarantując konkurencyjną cenę usługi. Przywrócimy Twojemu smartfonowi pełną sprawność i jednocześnie zadbamy o to, aby był on pozbawiony jakichkolwiek śladów ingerencji – dbamy o estetykę serwisu.

Do tego profesjonalnie złożymy obudowę, zachowując jej szczelność zgodną ze specyfikacją techniczną urządzenia. Aby skorzystać z oferty i zlecić nam diagnozę niedziałającego aparatu w iPhonie 14 Pro, wypełnij zgłoszenie serwisowe na stronie. Telefon możesz dostarczyć osobiście lub wysłać, w tym na nasz koszt! Jeśli zdecydujesz się na naprawę, jej postępy będziesz mógł śledzić w systemie online!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro » Wymiana aparatu iPhone 14 Pro