Wymiana aparatu iPhone 15

Będąc właścicielem tego telefonu, z pewnością wiesz, że jest on w stanie robić wyjątkowo piękne zdjęcia nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Jeśli więc obserwujesz pogorszenie jakości fotografii lub doświadczasz problemów z działaniem aplikacji do ich robienia, istnieje spore prawdopodobieństwo, że uszkodzeniu uległ moduł aparatu.

W naszym serwisie podejmiemy się jego wymiany, gwarantując konkurencyjne ceny – przekaż nam swój telefon iPhone 15 na diagnozę oraz wycenę naprawy!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Wymiana szybki iPhone 15

Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Wymiana baterii iPhone 15

Zalany iPhone 15

Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Wymiana mikrofonu iPhone 15

Face ID nie działa iPhone 15

Nie włącza się iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15 na część oryginalną lub zamiennik – sam zdecyduj!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadczymy usługi napraw autoryzowanych oraz nieautoryzowanych i sam zdecydujesz, z której z nich skorzystasz! Pierwsza z nich dotyczy wymiany aparatu w iPhone 15 na część oryginalną, natomiast druga obejmuje montaż tańszego zamiennika, ale o porównywalnej jakości. W obu przypadkach na usługę serwisową otrzymasz 12 miesięczną gwarancją. Do tego, niezależnie na który wariant się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że po naprawie Twój telefon znów będzie robił piękne zdjęcia!

Zleć wymianę aparatu w iPhone 15 – dostarcz telefon osobiście lub wyślij go do nas!

Z naszych usług serwisowych skorzystasz niezależnie od tego, w którym rejonie Polski mieszkasz! Telefon możesz dostarczyć zarówno osobiście do siedziby serwisu zlokalizowanej na terenie Kielc, jak i wysyłając go. W każdym przypadku gwarantujemy ekspresową diagnozę usterki oraz terminową naprawę, jeśli
zaakceptujesz przygotowaną przez nas wycenę – jest darmowa i niezobowiązująca! Zachęcamy więc do wyboru naszych usług – zleć wymianę aparatu w iPhone 15, korzystając z formularza dostępnego na stronie.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 » Wymiana aparatu iPhone 15