Wymiana szkła aparatu iPhone 14

Zauważyłeś pęknięcie szkła zabezpieczającego jeden z obiektywów telefonu iPhone 14? W takim razie zleć jego wymianę w dobrym serwisie – skorzystaj z oferty naszej firmy. Zatrudniamy serwisantów z certyfikacją Apple, którzy mają dostęp do profesjonalnych narzędzi. Sprawnie usuną uszkodzony element i zamontują nowy.

Zadbają przy tym o estetykę, aby smartfon wrócił do Ciebie w idealnym stanie bez widocznych śladów wykonywania naprawy. Wszystko to w konkurencyjnej cenie i z 12-miesięczną gwarancją na usługę – zapraszamy do kontaktu

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Wymiana szybki iPhone 14

Wymiana tylnego szkła iPhone 14

Wymiana baterii iPhone 14

Zalany iPhone 14

Wymiana szkła aparatu iPhone 14

Wymiana aparatu iPhone 14

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

Wymiana mikrofonu iPhone 14

Face ID nie działa iPhone 14

Nie włącza się iPhone 14

Zleć wymianę szkła aparatu w iPhonie 14, aby uniknąć poważniejszej usterki!

Przez pęknięcie szkła zakrywającego obiektywy mogą dostawać się do niego zanieczyszczenia oraz wilgoć. Stwarza to zagrożenie uszkodzenia modułu aparatu i tym samym konieczności jego wymiany, która jest dużo droższa od usługi montażu nowego szkiełka.

Zamiast więc ryzykować, już dziś wygeneruj zlecenie serwisowe na stronie i wyślij do nas swój iPhone 14 lub dostarcz go osobiście. Gwarantujemy terminowe wykonanie naprawy, której postęp możesz śledzić na bieżąco w systemie
online.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 » Wymiana szkła aparatu iPhone 14