Wymiana baterii iPhone 11 Pro

Jeśli Twój telefon iPhone 11 Pro wyświetla komunikat o konieczności wymiany baterii, oznacza to, że jego pojemność spadła do poziomu 80%. Warto w tym momencie zdecydować się na jej wymianę, aby uwolnić się od konieczności coraz częstszego ładowania urządzenia.

Naprawę taką najlepiej zleć w naszym pogwarancyjnym serwisie sprzętu marki Apple. Zajmą się nią doświadczeni technicy, którzy sprawnie i profesjonalnie wykonają usługę – otrzymasz na nią aż 12-miesięczną gwarancję. Proponujemy montaż akumulatora oryginalnego lub wysokiej klasy zamiennika!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro

Wymiana szybki iPhone 11 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro

Wymiana baterii iPhone 11 Pro

Zalany iPhone 11 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 11 Pro

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro

Face ID nie działa iPhone 11 Pro

Nie włącza się iPhone 11 Pro

Dwie opcje usługi wymiany baterii w iPhone 11 Pro

Zlecając nam wymianę baterii w iPhone 11 Pro, możesz zdecydować się na standardową usługę serwisową autoryzowaną lub tańszą nieautoryzowaną. W przypadku wyboru pierwszej zamontujemy w urządzeniu oryginalny akumulator, czego potwierdzeniem będzie informacja wyświetlana w opcjach iOS dotyczących
jego aktualnego stanu. Do tego przeprowadzenie takiego serwisu zostanie zarejestrowane w systemie Apple. W przypadku naprawy nieautoryzowanej zaproponujemy wysokiej jakości zamiennik baterii, którego pojemność oraz żywotność są porównywalne z oryginałem. Decydując się na tę metodę serwisu, musisz liczyć się z możliwością, że w systemie telefonu iPhone 11 Pro zniknie informacja o stanie akumulatora.

Zleć wycenę wymiany baterii w iPhone 11 Pro – jest bezpłatna!

Jeśli chcesz poznać koszty obu usług wymiany baterii telefonu iPhone 11 Pro, już teraz wypełnij na stronie zgłoszenie serwisowe i wyślij je online. Wycena naprawy jest bezpłatna, a jeśli zdecydujesz się ją nam zlecić, skorzystasz z możliwości bezpłatnej wysyłki smartfonu kurierem – pokryjemy koszty dostawy w obie strony!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 Pro » Wymiana baterii iPhone 11 Pro