iPhone 13 Pro nie włącza się

Jeśli jesteś posiadaczem telefonu iPhone 13 Pro, który przestał się uruchamiać, trafiłeś we właściwe miejsce. Prowadzimy profesjonalny serwis pogwarancyjny sprzętu marki Apple, w którym mamy odpowiednie narzędzia oraz wiedzę do tego, aby ustalić przyczynę takiej usterki i zająć się jej usunięciem. Zapewniamy fachową obsługę i wykonujemy darmowe diagnozy, a na wykonane naprawy wystawiamy aż 12-miesięczną gwarancję!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 13 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 13 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 13 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Pro

Wymiana szybki iPhone 13 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 13 Pro

Wymiana baterii iPhone 13 Pro

Zalany iPhone 13 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 13 Pro

Wymiana aparatu iPhone 13 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 13 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 13 Pro

Face ID nie działa iPhone 13 Pro

Nie włącza się iPhone 13 Pro

Brak możliwości włączenia iPhone’a 13 Pro – jakie są przyczyny?

Każdy przypadek takiej usterki jest inny, dlatego musi być wnikliwie przeanalizowany. Technicy pracujący w naszym serwisie mają rozległą wiedzę z zakresu diagnozowania urządzeń marki Apple. Są w stanie precyzyjnie ustalić przyczynę awarii, która może wynikać m.in. z błędnego działania oprogramowania, uszkodzenia baterii czy niesprawności pamięci NAND. Wiedząc dokładnie, co uległo uszkodzeniu, przygotujemy wycenę naprawy, jeśli będziemy mieli pewność, że po jej wykonaniu iPhone 13 Pro znów będzie w pełni sprawny.

Dostarcz do naszego serwisu nieuruchamiający się iPhone 13 Pro

Już dziś dostarcz nam niesprawny telefon iPhone 13 Pro. Możesz przynieść go bezpośrednio do serwisu w Kielcach lub wysłać przesyłką kurierską, która jest darmowa, jeśli po otrzymaniu wyceny naprawy zlecisz nam jej wykonanie. Gdy usługa serwisowa wiąże się z wymianą części, wykorzystujemy nowe oryginały od Apple lub ich zamienniki o porównywalnej jakości – decyzja należy do Ciebie!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 13 Pro » iPhone 13 Pro nie włącza się