Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro

Jeśli dźwięk na nagraniach wideo wykonanych telefonem iPhone 11 Pro jest zniekształcony, przyczyną może być uszkodzony mikrofon. Usterka ta uwidacznia się także podczas wykonywania połączeń głosowych, gdzie rozmówca może mieć trudności ze zrozumieniem wypowiadanych do niego słów. Dokładną diagnozą tego
problemu zajmie się nasz serwis zatrudniający techników certyfikowanych przez Apple. Po jej wykonaniu przygotujemy wycenę naprawy, która jest bezpłatna i niezobowiązująca – zapraszamy do kontaktu!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro

Wymiana szybki iPhone 11 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro

Wymiana baterii iPhone 11 Pro

Zalany iPhone 11 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 11 Pro

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro

Face ID nie działa iPhone 11 Pro

Nie włącza się iPhone 11 Pro

Stosujemy najwyższej jakości części do iPhone’a 11 Pro

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług serwisowych, otrzymasz gwarancję, że telefon wróci do Ciebie równie sprawny i niezawodny jak przed wystąpieniem usterki. W przypadku konieczności wymiany mikrofonu w iPhonie 11 Pro proponujemy montaż części oryginalnej lub sprawdzonego zamiennika o
porównywanej jakości.

Naprawy wykonujemy terminowo, a ich postęp można przez całą dobę śledzić w naszym systemie online. Do tego zawsze kończymy je wystawieniem rocznej gwarancji na usługę. Skorzystaj z oferty już dziś!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 Pro » Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro