Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Prowadząc rozmowy telefonem iPhone 14 Pro, często słyszysz prośby o powtórzenie
wypowiadanych słów? Rozmówcy zgłaszają Ci trzaski lub różne zniekształcenia dźwięku? Takie objawy mogą świadczyć o uszkodzeniu wbudowanego mikrofonu.

Jest to jednak element wymienny i jeśli chcesz przywrócić swój smartfon do pełnej sprawności, zleć jego naprawę w naszym serwisie. Montujemy oryginalne części zamienne i korzystamy z profesjonalnych narzędzi – zapraszamy do skorzystania z usługi!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Zalany iPhone 14 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Nie włącza się iPhone 14 Pro

Bezpłatna diagnoza mikrofonu w iPhonie 14 Pro i gwarancja na jego wymianę

Gdy dostarczysz nam telefon iPhone 14 Pro, zaczniemy od wnikliwej diagnozy urządzenia, która jest usługą bezpłatną. Po ustaleniu przyczyny usterki przedstawimy Ci wycenę jej usunięcia i jeśli ją zaakceptujesz, od razu zabierzemy się za naprawę, gwarantując terminowość jej wykonania. Przyczyną takiej awarii może być m.in. zabrudzenie mikrofonu czy uszkodzenie prowadzących do niego połączeń elektrycznych. Jeśli natomiast część ta okaże się niesprawna, wymienimy ją na nową oryginalną. W każdym przypadku zadbamy o to, aby smartfon odzyskał fabryczną sprawność!

Na wszystkie naprawy wystawiamy roczną gwarancję, a ich postęp można śledzić w systemie online. Wypełniając zgłoszenie serwisowe na stronie, będziesz mógł zdecydować, czy telefon iPhone 14 Pro dostarczysz do nas osobiście, czy wyślesz kurierem na nasz koszt lub sam zorganizujesz przesyłkę. Zapraszamy do skorzystania z usług – mamy konkurencyjne ceny!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro » Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro