Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Prestiżowy wygląd tych telefonów to zasługa m.in. obecności na ich pleckach wysokiej jakości szkła. Uwydatnia kolor obudowy i poprawia ogólną estetykę urządzenia, ale jednocześnie jest elementem bardzo podatnym na uszkodzenia. Jeśli pęknie, można je wymienić, jednak tylko pod warunkiem posiadania specjalistycznych narzędzi oraz dużego doświadczenia w realizacji tego procesu.

Nasz serwis podejmuje się takich napraw w smartfonach iPhone 15, gwarantując klientom pełne zadowolenie z ich efektów – zapraszamy do kontaktu. Profesjonalnie usuwamy uszkodzone szkło i w jego miejsce precyzyjnie montujemy nowe, dzięki czemu telefon odzyskuje swój pierwotny, piękny wygląd!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Wymiana szybki iPhone 15

Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Wymiana baterii iPhone 15

Zalany iPhone 15

Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Wymiana mikrofonu iPhone 15

Face ID nie działa iPhone 15

Nie włącza się iPhone 15

Zleć montaż nowego tylnego szkła w iPhone 15 i uniknij wysokich kosztów naprawy telefonu!

Korzystając z naszej usługi, zaoszczędzisz pieniądze, gdyż montaż nowego szkła plecków jest znacznie tańszy niż zakup oraz wymiana całej obudowy! Wszystko to bez utraty ważnej funkcjonalności telefonu iPhone 15 – dalej będziesz mógł korzystać z jego modułu ładowania bezprzewodowego.

Mamy konkurencyjne ceny, o czym możesz przekonać się bez zobowiązań – zleć naprawę na stronie, a przygotujemy bezpłatną jej wycenę! Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, status realizacji usługi serwisowej będziesz mógł śledzić w systemie online, a po jej zakończeniu otrzymasz roczną gwarancję!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 » Wymiana tylnego szkła iPhone 15