Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Jednym z najbardziej narażonych na awarie elementów telefonów iPhone 14 Pro jest wyświetlacz. Zajmuje całą przednią część obudowy, dlatego łatwo go uszkodzić m.in. poprzez upuszczenie urządzenia czy obicie go czymś twardym. Do objawów jego usterki zalicza się przede wszystkim brak obrazu lub pojawiające się na nim zniekształcenia, w tym pionowe linie. Jest to część nienaprawialna, jednak mając dostęp do specjalistycznych narzędzi, można ją wymienić.

Oferujemy montaż nowego wyświetlacza. Gwarantujemy terminowe i profesjonalne wykonanie naprawy. Po jej zakończeniu iPhone 14 Pro będzie działać jak nowy. Do tego zachowa fabryczny wygląd, w tym szczelność obudowy zgodnie ze specyfikacją techniczną smartfonu – wyślij zgłoszenie serwisowe już dziś!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Zalany iPhone 14 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Nie włącza się iPhone 14 Pro

Wymieniając wyświetlacze w iPhonie 14 Pro, stosujemy najlepsze części

Jeśli po przeprowadzeniu bezpłatnej diagnozy wyświetlacza telefonu iPhone 14 Pro stwierdzimy jego usterkę, przygotujemy wycenę wymiany. Będziesz mógł wybrać pomiędzy montażem części oryginalnej od Apple, a tańszego zamiennika o porównywalnej jakości. W obu przypadkach zyskujesz pewność, że smartfon odzyska
pełną sprawność, czego potwierdzeniem jest 12-miesięczna gwarancja – wystawiamy ją na każdą naprawę!
Nasz serwis urządzeń firmy Apple słynie zarówno z profesjonalnego podejścia do usług, jak i konkurencyjnych cen. Wypełnij formularz na stronie i dostarcz nam smartfon iPhone 14 Pro (osobiście lub wysyłką
kurierską), aby poznać wycenę wymiany jego wyświetlacza!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro » Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro