Wymiana aparatu iPhone 11

Możesz spotkać się z sytuacją, w której po włączeniu aparatu w telefonie obraz na ekranie pozostanie całkowicie czarny lub pojawią się na nim artefakty. Zwykle świadczy to o uszkodzeniu modułu kamery i konieczności jego wymiany. Taka usterka wystąpiła w Twoim smartfonie iPhone 11? Zgłoś się do nas, a zajmiemy się jej usunięciem! Jako profesjonalny serwis pogwarancyjny sprzętu marki Apple zapewniamy najwyższą jakość usług. Już teraz wypełnij formularz na stronie, aby otrzymać darmową wycenę naprawy!

Dlaczego warto zlecić nam wymianę aparatu w iPhonie 11?

Powodów uszkodzenia modułu aparatu może być wiele. Często dochodzi do tego w wyniku upadku telefonu z większej wysokości, zalania go czy pęknięcia zabezpieczającego go szkła. Jednak niezależnie od przyczyny wystąpienia usterki jej usunięcie powinieneś zostawić w rękach fachowców.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Nasza firma wykonuje takie naprawy, korzystając z oryginalnych części dostarczanych przez Apple. Mamy także odpowiednie, profesjonalne narzędzia do realizacji tych prac. Dzięki temu masz pewność, że po serwisie Twój iPhone 11 będzie działał w sposób perfekcyjny – potwierdzamy to aż 12-miesięczną gwarancją na usługę. Zgłoś się do nas już dziś!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » Wymiana aparatu iPhone 11