Zalany iPhone SE

Choć telefony komórkowe iPhone SE mają obudowy dobrze zabezpieczone przed wodą (klasa szczelności IP67), tak zawsze istnieje ryzyko dostania się cieczy do ich wnętrza. Często do takich zdarzeń dochodzi z winy użytkownika, który np. niedokładnie domknął szufladkę na kartę SIM. Dlatego, gdy smartfon został zalany, warto oddać go specjalistom na kontrolę. Jest to jedna z usług serwisowych świadczonych przez naszą firmę, a więc zapraszamy do kontaktu, jeśli przytrafiło Ci się takie zdarzenie

iPhone SE działa po zalaniu – czy trzeba oddać go do serwisu?

Bardzo często telefony po zalaniu działają w pełni poprawie, co uspokaja ich użytkowników i przyczynia się do bagatelizowania ewentualnych konsekwencji zdarzenia. Te jednak mogą pojawić się dopiero po czasie.
Jeżeli ciecz dostała się do obudowy i osiadła na podzespołach elektronicznych, pojawi się na nich korozja, która nierzadko prowadzi do trwałych uszkodzeń. Naprawa takich usterek jest kosztowna, a w niektórych przypadkach nawet niemożliwa

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone SE

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone SE

Zobacz jakie inne usterki iPhone SE naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

Wymiana szybki iPhone SE

Wymiana tylnego szkła iPhone SE

Wymiana baterii iPhone SE

Zalany iPhone SE

Wymiana szkła aparatu iPhone SE

Wymiana aparatu iPhone SE

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Touch ID nie działa iPhone SE

Nie włącza się iPhone SE

Wyślij do nas iPhone SE po zalaniu!

To właśnie dlatego po zalaniu telefonu iPhone SE powinieneś oddać go do serwisu na kontrolę. Jeśli woda dostała się do wnętrza i reakcja na to była szybka, zwykle wystarczy kompleksowe czyszczenie elektroniki.

Dzięki temu unikniesz ryzyka wystąpienia poważnych awarii w przyszłości.
Aby zlecić nam kontrolę lub naprawę zalanego smartfonu iPhone SE wypełnij formularz na stronie, a następnie prześlij do nas urządzenie. Wycena usług serwisowych jest u nas bezpłatna. Do tego gwarantujemy terminową jej realizację.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone SE » Zalany iPhone SE