Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 14

Jeśli podczas korzystania z iPhone’a 14 często widzisz komunikat o kończącym się miejscu na dane, zwiększ pojemność wbudowanej pamięci. Nasz profesjonalny serwis sprzętu marki Apple specjalizuje się m.in. wymianie kości NAND – wyślij zgłoszenie serwisowe, aby poznać cenę usługi!

Damy drugie życie Twojemu urządzeniu, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na zakupie innego modelu. Ofertę kierujemy również do właścicieli smartfonów marki Apple, w których wewnętrzna pamięć uległa uszkodzeniu. Zamontujemy nową, dając Ci przy okazji możliwość wyboru wersji o większej pojemności – np. 256 czy 512 GB.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Wymiana szybki iPhone 14

Wymiana tylnego szkła iPhone 14

Wymiana baterii iPhone 14

Zalany iPhone 14

Wymiana szkła aparatu iPhone 14

Wymiana aparatu iPhone 14

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

Wymiana mikrofonu iPhone 14

Face ID nie działa iPhone 14

Nie włącza się iPhone 14

Roczna gwarancja na usługę wymiany pamięci NAND w iPhone 14

Jesteśmy terminowi, korzystamy z oryginalnych części i zapewniamy profesjonalną obsługę klienta. Jeśli zlecisz nam wymianę wbudowanej pamięci NAND, na usługę otrzymasz aż 12-miesięczną gwarancję. Do tego pokryjemy koszty wysyłki telefonu iPhone 14 w obie strony. Już dziś zleć przygotowanie wyceny usługi – jest bezpłatna i niezobowiązująca!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 » Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 14