Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

W urządzeniach iPhone 11 Pro Max system operacyjny sugeruje użytkownikowi wymianę baterii, gdy pojemność akumulatora spada do 80%. Jeśli chcesz zlecić taką naprawę, zgłoś się do naszej firmy. Mamy doświadczenie w serwisowaniu urządzeń Apple, a na każdą wykonaną usługę wystawiamy roczną gwarancję.

Możesz dostarczyć nam telefon osobiście, jednak akceptujemy także wysyłki, które są bezpłatne w obie strony – pokryjemy koszty, gdy po otrzymaniu wyceny naprawy telefonu zdecydujesz się na jej wykonanie.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

Zalany iPhone 11 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 11 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 11 Pro Max

Nie włącza się iPhone 11 Pro Max

Wymiana baterii na oryginał lub sprawdzony zamiennik – Ty decydujesz!

Oferujemy dwa rodzaje usług wymiany baterii w iPhone 11 Pro Max. Pierwsza z opcji to montaż oryginalnego akumulatora od Apple – serwis będzie zarejestrowany w systemie producenta, a w oprogramowaniu telefonu zresetowane zostaną informacje o stanie części.

Rozwiązanie drugie, dużo tańsze, to wybór zamiennika baterii, którego jakość jest porównywalna z oryginałem. W tym przypadku po wymianie akumulatora w systemie operacyjnym telefonu informacja o jego stanie może być dostępna za pomocą specjalnego modułu. Nie ma to jednak wpływu na działanie urządzenia!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 Pro Max » Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max