Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Ponieważ telefony marki Apple słyną z doskonałej jakości dźwięku, jego zniekształcenia podczas prowadzenia rozmów głosowych od razu budzą obawy. Trudności w zrozumieniu rozmówcy, różnego rodzaju trzaski czy niesatysfakcjonujący poziom głośności najczęściej wynikają z uszkodzenia głośnika. Jeśli zmagasz się z taką usterką w iPhone SE, nasz serwis szybko i profesjonalnie ją usunie, wystawiając na usługę roczną gwarancję – zapraszamy do kontaktu!

To niedroga usługa serwisowa, o czym możesz przekonać się już teraz – zgłoś naprawę na stronie, a następnie dostarcz do nas telefon (osobiście lub przesyłką kurierską). Zdiagnozujemy go i przygotujemy wycenę naprawy, która jest niezobowiązująca!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone SE

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone SE

Zobacz jakie inne usterki iPhone SE naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

Wymiana szybki iPhone SE

Wymiana tylnego szkła iPhone SE

Wymiana baterii iPhone SE

Zalany iPhone SE

Wymiana szkła aparatu iPhone SE

Wymiana aparatu iPhone SE

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Touch ID nie działa iPhone SE

Nie włącza się iPhone SE

Dlaczego warto zlecić nam wymianę głośnika rozmów w iPhone SE?

Kontaktując się z nami, stawiasz na wsparcie doświadczonego serwisu urządzeń marki Apple, zatrudniającego kompetentnych pracowników i inwestującego w certyfikowane narzędzia. To, w połączeniu ze stosowaniem oryginalnych części zamiennych, daje Ci gwarancję, że iPhone SE po wymianie głośnika rozmów odzyska
pełną, fabryczną funkcjonalność.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone SE » Wymiana głośnika rozmów iPhone SE