Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

Typową usterką telefonu iPhone 14 Plus wynikającą z jego obicia, nadmiernego wygięcia czy upuszczenia z wysokości jest pęknięcie szybki chroniącej ekran. Niestety czasem konsekwencją takich zdarzeń są również problemy z działaniem wyświetlacza. Jeśli przestał się włączać lub pojawiają się na nim artefakty czy pionowe linie, prawdopodobnie uległ on uszkodzeniu.

W takim przypadku należy go wymienić, w czym specjalizuje się nasza firma – od wielu lat naprawiamy smartfony tego producenta. Zatrudniamy serwisantów z certyfikacją Apple, stosujemy najwyższej jakości części oraz wystawiamy roczną gwarancję na każdą wykonaną usługę Dostarcz nam zepsuty telefon i zleć darmową, niezobowiązującą diagnozę.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

Wymiana szybki iPhone 14 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Plus

Wymiana baterii iPhone 14 Plus

Zalany iPhone 14 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Plus

Wymiana aparatu iPhone 14 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus

Face ID nie działa iPhone 14 Plus

Nie włącza się iPhone 14 Plus

Wymiana wyświetlacza telefonu iPhone 14 Plus na oryginał lub sprawdzony zamiennik

Korzystając z tej usługi serwisowej, będziesz mógł wybrać, którą część zamontujemy. Proponujemy wymianę wyświetlacza telefonu iPhone 14 Plus na oryginał od Apple lub tańszy zamiennik o porównywalnej jakości. Klientom wybierającym drugie z tych rozwiązań gwarantujemy stosowanie sprawdzonych
podzespołów, do których mamy ogromne zaufanie.

Niezależnie od tego, na który wyświetlacz się zdecydujesz, Twój smartfon odzyska pełną funkcjonalność i
wygląd urządzenia fabrycznie nowego. Wszystko to w konkurencyjnej cenie i z możliwością obsługi serwisowej stacjonarnie lub w trybie „door-to-door” – wyślij telefon kurierem, a po naprawie na swój koszt odeślemy go pod wskazany przez Ciebie adres!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Plus » Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus