iPhone 11 Pro Max nie włącza się

Jeśli Twój iPhone 11 Pro Max przestał się włączać, skorzystaj z pomocy naszego serwisu. Mamy ogromne doświadczenie w naprawianiu urządzeń marki Apple, gwarantując najwyższą jakość usług oraz konkurencyjne ceny. Po otrzymaniu urządzenia zdiagnozujemy je i precyzyjnie ustalimy powód awarii, a następnie przygotujemy niezobowiązującą wycenę jej usunięcia. Jeśli ją zaakceptujesz, przywrócimy Twój smartfon do pełnej sprawności, potwierdzając to roczną gwarancją – zleć naprawę już dziś!

Bardzo często przywrócenie do pełnej sprawności niewłączającego się telefonu iPhone 11 Pro Max wiąże się ze stosunkowo niskim kosztem. Zlecając naprawę w naszym serwisie, możesz uniknąć konieczności ponoszenia wysokich wydatków związanych z zakupem nowego telefonu. Diagnoza oraz wycena usterki jest bezpłatna, dlatego już teraz dostarcz do nas smartfon – możesz zrobić to osobiście (mamy siedzibę w Kielcach) lub skorzystać z przesyłki kurierskiej!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

Zalany iPhone 11 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 11 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 11 Pro Max

Nie włącza się iPhone 11 Pro Max

Dlaczego iPhone 11 Pro Max może przestać się włączać

To jedna z bardziej skomplikowanych usterek telefonu, gdyż istnieje wiele potencjalnych przyczyn jej wystąpienia. Zalicza się do nich m.in. zużycie baterii, uszkodzenie płyty głównej lub pamięci NAND oraz błędy w oprogramowaniu systemowym. Pracownicy naszego serwisu dysponują rozległą wiedzą w zakresie diagnozowania urządzeń marki Apple, w tym iPhone 11 Pro Max.

Dzięki temu są w stanie szybko i precyzyjnie ustalić powód awarii. Jeśli powierzysz im jej usunięcie, możesz mieć pewność, że w przypadku konieczności wymiany niektórych części, zostaną zamontowane nowe oryginalne, bądź sprawdzone przez nas zamienniki o porównywalnej jakości.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 Pro Max » iPhone 11 Pro Max nie włącza się