Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 15 Plus

Coraz częściej doskwiera Ci brak miejsca na dane w telefonie iPhone 15 Plus? A może znajdująca się w nim kość pamięci NAND uległa awarii i urządzenie działa niepoprawnie lub nawet przestało się włączać? Nasz serwis rozwiąże każdy z tych problemów – oferujemy profesjonalną wymianę dysku!

Już dziś zleć wycenę tej usługi serwisowej i przekonaj się, że mamy konkurencyjne ceny. Dysponując profesjonalnymi narzędziami oraz zatrudniając doświadczonych serwisantów z certyfikacją Apple, wszystkie naprawy tych smartfonów wykonujemy zgodnie ze standardami technicznymi ich producenta.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Zleć wymianę pamięci NAND w iPhone 15 Plus – otrzymasz roczną gwarancję na usługę!

Wykonując taką usługę serwisową, w telefonie iPhone 15 Plus zamontujemy nowy i oryginalny dysk, którego pojemność możesz dobrać do własnych potrzeb – np. 512 GB. Niezależnie od tego, czy zlecasz ją w związku z awarią pamięci NAND, czy niezadowalającą ilością miejsca na dane, po jej wykonaniu otrzymasz aż 12 miesięczną gwarancję.

Realizujemy serwis wysyłkowy, dlatego zgłoś się do nas niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Aby skorzystać z oferty, wyślij zgłoszenie naprawy na stronie, a następnie dostarcz telefon iPhone 15 Plus. Postaw na usługi serwisowe realizowane przez specjalistów – jesteśmy terminowi i zapewniamy fachową obsługę!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 15 Plus