Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro

Telefony marki Apple cenione są m.in. za doskonałą jakość rozmów głosowych. W dużej mierze wynika to ze stosowania w nich wysokiej klasy głośników. Jednak jak każda część elektroniczna, mogą one ulegać różnym awariom, które objawiają się np. zniekształceniem głosu rozmówcy czy niskim poziomem głośności. Jeśli jesteś użytkownikiem smartfonu iPhone 12 Pro z taką usterką, zgłoś się do naszego serwisu – zajmiemy się profesjonalną wymianą zepsutego źródła dźwięku!

Zlecając nam taką naprawę, możesz mieć pewność, że zamontujemy oryginalny głośnik rozmów Apple. Dzięki temu jakość dźwięku generowanego przez Twojego iPhone’a 12 Pro będzie identyczna, jak przed wystąpieniem usterki. W ramach serwisu przeprowadzimy także kompleksowe czyszczenie telefonu, a postęp prac możesz przez całą dobę śledzić w systemie online.

Zleć naprawę już dziś, wypełniając formularz na stronie – wycena usługi jest bezpłatna i na jej wykonanie udzielamy aż 12-miesięcznej gwarancji!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

Wymiana szybki iPhone 12 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Pro

Wymiana baterii iPhone 12 Pro

Zalany iPhone 12 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Pro

Wymiana aparatu iPhone 12 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro

Face ID nie działa iPhone 12 Pro

Nie włącza się iPhone 12 Pro

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 Pro » Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro